Jak odnaleźć swoją zawodową drogę? 

Jak zaznaczyć swoją obecność w biznesie?

Jak pielęgnować swoją kobiecość w natłoku obowiązków? 

Jak być – wystarczająco – dobrą mamą, szefową, partnerką? 

To tylko kilka pytań, na które współczesne kobiety wciąż szukają odpowiedzi. Jestem jedną z nich. Moje doświadczenie – zarówno osobiste, jak i zawodowe – doprowadziło mnie do momentu, w którym poczułam potrzebę podzielenia się swoją historią z innymi. Tak powstała inicjatywa warsztatów biznesowych POWER for WOMEN. To spotkania, które mają na celu aktywizację kobiet w przestrzeni publicznej. Będą to rozmowy nie tylko o biznesie. Będą to rozmowy przede wszystkim o nas, kobietach. 

Siła (dla) kobiet 

Wierzę w kobiecą moc. W to, że jako kobiety doskonale rozumiemy siebie nawzajem i najlepiej potrafimy okazać sobie wsparcie. Jedyne, czego potrzebujemy, to dać sobie czas i przestrzeń. Spotkania POWER for WOMEN mają za zadanie wyjść naprzeciw tym potrzebom. To, co jest nam, kobietom, niezbędne, to motywacja do działania. Bywa, że, by odnaleźć ją w sobie, potrzebujemy dawki inspiracji z zewnątrz. Temu właśnie mają służyć spotkania w kobiecym gronie. Jest tak wiele szkodliwych przekonań, z którymi musimy się zmierzyć. Są to przekonania na temat nas samych, związków, mężczyzn, pieniędzy, kariery. Chciałabym, abyśmy zaczęły myśleć o tym wszystkim w inny, wspierający nas sposób. Jestem pewna, że to pociągnie za sobą namacalne zmiany w naszym życiu.  

Po pierwsze kobieta

Pełnimy w życiu wiele ról: jesteśmy partnerkami, matkami, żonami, szefowymi. Jednak po pierwsze i najważniejsze: każda z nas jest kobietą. Powiedziałabym więcej: każda z nas jest kobietą sukcesu. Tę kobiecość warto w sobie pielęgnować. Kiedy najlepiej zacząć myśleć o sobie? Właśnie w tej chwili. Życie nie polega na czekaniu: na miłość, pieniądze i lepszą wersję siebie. Najważniejsze jest to, co dzieje się tu i teraz. Spotkania w kobiecym gronie mogą pomóc nam w budowaniu tej świadomości.  

08 marca – wyjątkowy dzień

Nie ma lepszego dnia na rozpoczęcie tak wyjątkowego projektu, jakim jest POWER for WOMEN niż Międzynarodowy Dzień Kobiet. To wyjątkowy czas, w którym możemy się zjednoczyć i celebrować nasze święto tak, jak na to zasługujemy. Ważne jest dla mnie, by kobiety zauważyły się nawzajem. By nauczyły się siebie wspierać i dostrzegły, że zamiast być dla siebie konkurencją, mogą stać się swoją inspiracją.

Fot. Maciej Grochala / Sukces jest Kobietą

POWER for WOMEN – warsztaty biznesowe z Pauliną Woźniak 

08 marca, godzina 11:00

Hotel Europeum, Wrocław

Link do zapisów tutaj.

Czekam na Was! Do zobaczenia! ❤️