Przypada na 08 dzień marca. Jest świętem międzynarodowym. Łączy kobiety na całym świecie. I choć wszystkie cieszymy się tego dnia z miłych słów i kwiatów, nie chcemy, by patrząc na nas przez pryzmat piękna, zapominano o naszej sile. 

To właśnie w hołdzie kobietom postanowiłam powołać do życia projekt POWER for WOMEN. Uważam, że taka inicjatywa jest nam potrzebna, jak nigdy wcześniej. To wspaniała okazja do tego, byśmy jako kobiety otworzyły się na siebie nawzajem i zobaczyły, że nie jesteśmy same w swoich zmaganiach. Oto kilka dobrych powodów, przemawiających za tym, że warsztaty są miejscem dla każdej z nas.

Jeśli potrzebujesz kobiecego towarzystwa 

Każda z nas potrzebuje poczucia przynależności i akceptacji. Na pewnym etapie życia, zwłaszcza kiedy zakładamy rodzinę, może nam brakować towarzystwa przyjaciół czy znajomych. Spotkanie w kobiecym gronie może pomóc nam nawiązać nowe znajomości a to z pewnością przyczyni się do rozbudzenia wewnętrznej energii i chęci do zaangażowania się w nowe przedsięwzięcia. Dobre, kobiece towarzystwo to coś, na co z pewnością można liczyć podczas warsztatów POWER for WOMEN. Każda z nas jest inna, niezwykła i potrzebna innym. I każda z nas wniesie unikalną wartość w to spotkanie.

Jeśli brak Ci motywacji do działania

W natłoku obowiązków trudno o utrzymanie motywacji do działania na wysokim poziomie. Życie w trybie “praca-dom” sprawia, że zatracamy się w rutynie. Czy jest na to recepta? Owszem. Może być nią właśnie wyjście z domu, otworzenie się na nowe kontakty. Co więcej, poznanie nowych osób to wspaniała szansa na to, by się zainspirować. Nic tak nie działa na pobudzenie motywacji jak odpowiednie natchnienie. Gdzie go szukać? Najlepiej wśród nowych osób i w nieznanych dotąd miejscach. 

Jeśli wiesz, że już najwyższy czas pomyśleć o sobie

Być może robisz karierę, urządzasz dom, dbasz o męża i dzieci. Opiekujesz się wszystkimi poza… samą sobą. Jeśli te słowa dobrze opisują Twoją aktualną sytuację, zdecydowanie czas na zmiany. Spotkanie POWER for WOMEN może być ku temu świetną okazją. Wydarzenie będzie wymianą doświadczeń i prawdziwych, kobiecych rozmów. Każdej z nas pozwoli dostrzec własną wartość i zachęci nas do zadbania o siebie z jeszcze większą atencją i świadomością.

Jeśli chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu 

Na drodze rozwoju osobistego niezwykle istotne jest wychodzenie z własnej strefy komfortu. Współczesne kobiety coraz częściej zdają sobie z tego sprawę. Spotkania takie, jak POWER for WOMEN są doskonałą okazją, by rozwinąć w sobie tę niełatwą sztukę. Czas, by kobiety zabierały głos w ważnych dla siebie sprawach i by dzięki temu brały od życia to, co im się należy. Nie sposób się tego nauczyć, pozostając w swoich czterech ścianach. Ważne jest zatem, by otwierać się na świat, dzielić się z innymi swoją historią i budować w sobie wiarę we własne możliwości. Warsztaty, na które Was zapraszam mogą być do tego pierwszym krokiem.

Fot. Maciej Grochala / Sukces jest Kobietą

Kochane, pamiętajcie! Warsztaty POWER for WOMEN już w tę niedzielę – 08 marca, w Hotelu Europeum we Wrocławiu. Wstęp jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wydarzenie znajdziecie tutaj.